top of page

Cześć!

Pomagam firmom zwiększać potencjał pracowników, co prowadzi do szybszego osiągania celi biznesowych organizacji, z którymi współpracuję! 

 

Jestem doświadczonym trenerem biznesu z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i wdrażaniu programów rozwojowych. Przez wiele lat byłam odpowiedzialna za kompleksowe zarządzanie zespołem, przeprowadzanie treningów i warsztatów oraz coaching pracowniczy „on-the-job” w celu efektywnego zwiększania wskaźników sprzedażowych oraz poprawy jakości obsługi klienta. Moje niewyczerpane pokłady energii, zaangażowania i optymizmu sprawiają, że zarażam innych chęcią do działania. 

DSC04445_edited_edited.jpg

"Zdecydowałam kim chcę być
I taką osobą się stałam."

Jestem entuzjastką rozwoju osobistego i przez lata pracy z ludźmi zauważyłam, że jeśli nie posiadamy pasji i motywacji do tego co robimy, to nie ma szans by dało nam to spełnienie i poczucie szczęścia. 

 

Dlatego od 2016 r. jako oficjalny master RMP zajmuję się wspieraniem innych w odkrywaniu wewnętrznych potrzeb, zwiększaniu samoświadomości i odnajdywaniu swojego idealnego zawodowego miejsca. Wdrażając RMP w firmach i zespołach przyczyniam się do wprowadzania pozytywnych zmian zwiększając skuteczność biznesową. 

 

DSC04206_edited.png

Jestem też szkoleniowcem i menadżerem z ogromną pasją do ludzi i rozwoju. To właśnie ta pasja i motywacja jest podstawą mojego sukcesu zawodowego, dobrych relacji, sprawnej komunikacji czy skutecznego osiągania celów. Uwielbiam projektować i realizować warsztaty rozwojowe z kompetencji miękkich. 

Cieszę się więc, że tu jesteś i mam nadzieję, że skorzystasz dziś z wiedzy o swoim Profilu RMP, który pomoże Ci w:

  • szybszym i precyzyjniejszym określeniu kierunku Twojego rozwoju zawodowego,

  • zdefiniowaniu jakie zadania będą dla Ciebie najbardziej motywujące,

  • wzmacnianiu skutecznej komunikacji z innymi w życiu zawodowym oraz prywatnie,

  • uniknięciu niepotrzebnych frustracji i nieporozumień 

… i wieeeeele więcej!

 

To właśnie RMP może dać Ci świetną autoanalizę i stać się Twoim drogowskazem do efektywnego działania! 

Jeśli nie indywidualnie - zarekomenduj mnie bym mogła zaprojektować warsztat rozwojowy w Twojej firmie. 

1676466959162.jpeg

Hanna Michalska

Rekruterka

Podczas omawiania z Dominiką RMP spędziłam bardzo miło czas. Dzięki Dominice zrozumiałam, ze w życiu prywatnym czasem trzeba odpuścić i postawic się w roli drugiej osoby, żeby ją lepiej zrozumieć a w życiu zawodowym już wiem co jest moją mocną stroną i potrafię to wykorzystać w swojej pracy.
DSC04357_edited.jpg

Zapisz się do newslettera

Zapraszam do kącika rozwojowego. Newslettery ode mnie będą ogromnym źródłem inspiracji i motywacji dla Ciebie!

Dziękuję, że jesteś!

bottom of page