top of page

Cześć!

Jestem entuzjastką rozwoju osobistego i przez lata pracy z ludźmi zauważyłam, że jeśli nie posiadamy pasji i motywacji do tego co robimy, to nie ma szans by dało nam to spełnienie i poczucie szczęścia. Dlaczego więc tkwimy w półśrodkach akceptując bylejakość? ​Odpowiedzi jest kilka: nie wierzymy w siebie, boimy się oceny, unikamy porażki, porównujemy się do innych, nie chcemy zainwestować (czasu, energii, pieniędzy) ....

DSC04445_edited_edited.jpg

"Zdecydowałam kim chcę być
I taką osobą się stałam."

Bliska jest mi sprawczość i determinacja Gabriell Chanel. Wierzę, że trzymamy życie w swoich rękach więc każda z nas może coś zmienić, poprawić, udoskonalić. Dlatego od 2016 r. jako oficjalny master RMP zajmuję się wspieraniem innych w odkrywaniu wewnętrznych potrzeb, zwiększaniu samoświadomości i odnajdywaniu swojego idealnego zawodowego czy życiowego miejsca. Często nie jesteśmy świadomi swoich możliwości, co blokuje nas przed osiągnięciem tego, co pragniemy. Pomogłam już setkom osób takich jak Ty odkryć talenty, wrodzone predyspozycje czy też ukryte zdolności by świadomie prowadzić swój rozwój oraz wykorzystywać potencjał w kreowaniu satysfakcjonującej kariery i życia osobistego. 

DSC04206_edited.png

Jestem też szkoleniowcem i menadżerem z ogromną pasją do ludzi i rozwoju. To właśnie ta pasja i motywacja jest podstawą mojego sukcesu zawodowego, dobrych relacji, sprawnej komunikacji czy skutecznego osiągania celów. Uwielbiam projektować i realizować warsztaty rozwojowe z kompetencji miękkich. 

Cieszę się więc, że tu jesteś i mam nadzieję, że skorzystasz dziś z wiedzy o swoim Profilu RMP, który pomoże Ci w:

  • szybszym i precyzyjniejszym określeniu kierunku Twojego rozwoju zawodowego,

  • zdefiniowaniu jakie zadania będą dla Ciebie najbardziej motywujące,

  • wzmacnianiu skutecznej komunikacji z innymi w życiu zawodowym oraz prywatnie,

  • uniknięciu niepotrzebnych frustracji i nieporozumień 

… i wieeeeele więcej!

 

To właśnie RMP może dać Ci świetną autoanalizę i stać się Twoim drogowskazem do efektywnego działania! 

1676466959162.jpeg

Hanna Michalska

Rekruterka

Podczas omawiania z Dominiką RMP spędziłam bardzo miło czas. Dzięki Dominice zrozumiałam, ze w życiu prywatnym czasem trzeba odpuścić i postawic się w roli drugiej osoby, żeby ją lepiej zrozumieć a w życiu zawodowym już wiem co jest moją mocną stroną i potrafię to wykorzystać w swojej pracy.
DSC04357_edited.jpg

Zapisz się do newslettera

Dzięki temu gwarantuję Ci, że pierwsza dowiesz się o wszystkich nowych wydarzeniach i otrzymasz dostęp do limitowanych ofert specjalnych. 

Dziękuję, że jesteś!

bottom of page