top of page
IMG_8245.jpg

Warsztaty i
szkolenia

"Jeśli zadbasz o swoich pracowników,
oni zatroszczą się o Twoich klientów."

Siłą są ludzie. To prawdziwy motor każdego biznesu. Dobrzy ludzie nie tylko są kluczowi dla firmy, oni są firmą! Znalezienie ich, zarządzanie nimi, inspirowanie ich i zatrzymanie przy sobie to jedno z najważniejszych wyzwań, jakie stoją przed przywódcami biznesowymi, a to, czy uda ci się temu sprostać, czy wręcz przeciwnie, na dłuższą metę odgrywa decydującą rolę w sukcesie i rozwoju Twojego biznesu. 

IMG_2639.JPG

Obsługa Klienta Premium

Zapewnienie prawdziwie luksusowego doświadczenia zakupowego wymaga nie tylko wyjątkowego produktu, ale także wyjątkowej i niezapomnianej obsługi.

 

Aby to zrobić i sprawić, by wyglądało to bez wysiłku i autentycznie, twój zespół musi zrozumieć podstawy i fundamenty tego, czym jest luksus, jakie są oczekiwania konsumenta premium i zdać sobie sprawę, że luksus oznacza różne rzeczy dla różnych ludzi.

 

Zdolność do dostosowania się do oczekiwań każdego Klienta i zapewnienia każdemu z nich wyjątkowych doświadczeń jest podstawą tego, czym jest luksusowa obsługa.

 

Uczestnicy tego programu szkoleniowego zdobędą szeroką wiedzę o tym jak odczytywać potrzeby Klientów, jak budować długotrwałe i silne relacje, czym wyróżnić się od konkurencji oraz jak dostarczać niezapomniane doświadczenia zakupowe.

Psychologia sprzedaży i Storytelling zakupowy

Większość ludzi lubi myśleć o sobie jako o osobach podejmujących logiczne decyzje i do pewnego stopnia tak jest, ale wiele decyzji jest również podejmowanych pod wpływem emocji, co jest szczególnie prawdziwe w przypadku produktów luksusowych. Jeśli chodzi o sprzedaż luksusu, ważne jest, aby zrozumieć, w jaki sposób logika i emocje przeplatają się, wpływając na zachowania zakupowe konsumentów premium.

 

Psychologia sprzedaży przygląda się psychologicznym zachowaniom klienta i segmentu rynku, aby lepiej zrozumieć, jak wpływać i wywoływać zachowania zakupowe. Zamiast skupiać się na przekonywaniu konsumentów luksusowych, że potrzebują twojego produktu lub usługi, skupiasz się na ich emocjonalnych pragnieniach związanych z tym, dlaczego kupują luksus poprzez skuteczny storytelling.

 

Kiedy zrozumiesz, w jaki sposób Twoi Klienci odnoszą się do luksusu i jakie siły napędowe stoją za ich decyzjami, możesz zapewnić im idealne doświadczenie zakupowe.

IMG_2630.JPG
IMG_2629.JPG

Leadership i skuteczne  zarządzanie zespołem

Dobrzy liderzy mają silne wartości, zdefiniowane cele i jasne plany ich osiągnięcia, a przy tym są pragmatyczni i elastycznie dopasowują się do zmian. Odnoszący sukcesy zespół sprzedażowy potrzebuje silnego lidera / liderki.

 

To właśnie menadżerowie są specjalistami w rozwiązywaniu problemów i zachęcają swoich pracowników do kreatywności, pewności siebie i determinacji w przezwyciężaniu niepowodzeń i problemów.

 

Skuteczni liderzy nabyli zestaw umiejętności i rozwinęli zachowania, które odróżniają ich od innych. Podczas gdy wszyscy dobrzy menedżerowie nie są liderami, wszyscy odnoszący sukcesy liderzy z pewnością wiedzą, jak zarządzać ludźmi.

Komunikacja i współpraca zespołowa

Ludzie traktują komunikację jako coś naturalnego, nad czym nie ma potrzeby pracować. Tymczasem duża część przeszkód w osiąganiu celów organizacji wynika ze słabej komunikacji interpersonalnej. Najlepsze zespoły osiągają sukcesy przede wszystkim dlatego, że ich członkowie sprawnie się ze sobą komunikują! Nic dziwnego. Dobra komunikacja w zespole ma znaczenie strategiczne dla realizacji celów organizacji, efektywnej współpracy, prawidłowe relacje czy po prostu dobrą atmosferę. 

W trakcie szkolenia uczestnicy zapoznają się z technikami i zasadami skutecznej komunikacji w zespole oraz czynnikami sprzyjającymi efektywnej komunikacji. Pracownicy nauczą się, w jaki sposób rozpoznawać i unikać błędów oraz jak eliminować bariery komunikacyjne.  Szkolenie ma na celu także:  uświadomienie roli dokładnego przekazywania informacji dla efektywnej pracy zespołu i jego członków oraz konieczność posiadania zasad pracy w zespole.

IMG_2632.JPG

Podejmij ze mną współpracę. 

Daj znać czego potrzebujesz!

Dziękuję za wiadomość

bottom of page